Artykuły dla szczeniąt, czyli Strefa Szczeniaka

W naszym sklepie zoologicznym dla-pupila.pl stworzyliśmy niedawno specjalną Strefę Szczeniaka. Jest to wyodrębniona grupa produktów dedykowana najmłodszym pieskom i ich opiekunom. A wszystko po to, by szczenięce chwile były beztroskie i pełne nieskrępowanej niczym radości 🙂 Zapraszamy Was serdecznie na przegląd asortymentu z tego nowego działu.

szczeniaki

Kuweta dla szczeniaka to duża taca z wytrzymałego tworzywa sztucznego, na której układa się wymienne podkłady (maty) chłonne. Ułatwia i znacznie przyspiesza naukę czystości. Może być dodatkowo wyposażona w sito, antypoślizgowe stopki, a nawet słupek imitujący drzewko.

Toaleta dla pieska wykonana jest ze specjalnego materiału, który pozwala na zwinięcie jej w rulonik, co bywa pomocne w podróży. Taka toaletka nie odkształca się i po rozłożeniu wraca do pierwotnej formy.

Na standardowy komplet do nauki czystości zwykle składają się podkłady treningowe, toaleta i puppy trainer, czyli preparat o zapachu zachęcającym szczeniaczki do załatwiania się w odpowiednim miejscu.

Kuwety, toalety i komplety do nauki czystości (dla-pupila.pl)
kuwetyMaty absorbujące lub podkłady higieniczne pochłaniają duże ilości płynów. Posiadają zabezpieczenie przed wyciekaniem nieczystości i są wygodne w użyciu. Nadają się do kuwet i transporterów. Można także położyć je w samochodzie lub w kennel klatce.

Maty, podkłady higieniczne i pieluchy dla szczeniąt (dla-pupila.pl)
podkładyW niezbędniku właścicieli pupilków znajdować się mogą również następujące produkty:
spray przeciw obgryzaniu mebli, repelent dla psów, skuteczny preparat do nauki czystości, neutralizator przykrych zapachów, dobry środek czyszczący i odplamiacz.

Czasem potrzebne jest też specjalne mleko dla szczeniąt, a właściwie preparat mlekozastępczy. Pamiętajmy, że zwykłe krowie mleko nie dostarcza pieskom odpowiednich proporcji białka i tłuszczu. Prawidłowe odżywianie psiaka to dobra inwestycja w jego przyszłość.

Preparaty ze Strefy Szczeniaka (dla-pupila.pl)
preparatyŻyczymy Wam niewyczerpanej cierpliwości, wyrozumiałości, ale też konsekwencji w wychowywaniu tych niesfornych i słodkich stworzeń, jakimi są szczeniaczki. Niech rosną zdrowo i cieszą się niespożytą energią! Zanim się obejrzycie porzucą pieluszki i staną się dorosłe 🙂 Wybaczcie im więc chwile słabości i pomagajcie przebrnąć przez kolorowy, ale czasem też ciężki (dla Was i dla nich) szczenięcy czas. Powodzenia!

szczeniaki 2

Pozdrawiamy ciepło,
Zespół dla-pupila.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*