Kuweta dla szczeniąt – recenzja

Stefanplast_kuweta_dla_szczeniat_[1133]_1200

KUWETA DLA SZCZENIĄT

Dzisiaj pragniemy podzielić się z Wami recenzją kuwety dla szczeniąt. Jak wiadomo, szczeniaki mają o wiele częstsze potrzeby fizjologiczne i niestety nie są w stanie tego kontrolować. One dopiero poznają świat i tylko dzięki pracy i miłości swojego właściciela, mogą z czasem nauczyć się odpowiednich zachowań. Dlatego bardzo ważne jest, aby już od małego uczyć pieska odpowiedniego załatwiania swoich potrzeb fizjologicznych w odpowiednich miejscach. Taka nauka jest niezbędna jeśli chcemy zachować czystość w domu. Z pomocą dydaktyczną przychodzi nam tu nasza kuweta dla szczeniąt.

Kuweta dla szczeniąt
Wymiary: 40 x 60 x 4 cm

Kuwetka wyprodukowana została z masywnego i trwałego plastiku. Jest dosyć duża, jej wymiary to 40 x 60 x 4 cm. Składa się z podstawki (kuwety), siatki zabezpieczającej przed moczeniem łapek, plastykowej, szarej obwódki nakładanej na dwa mocne zatrzaski oraz wskaźnika.

bezGory

Jak to działa? Ściągamy najpierw szarą obwódkę, która zabezpiecza siateczkę przed jej wypadnięciem. Wyciągamy plastykową, czarną siateczkę, a na spód kładziemy matę wchłaniającą płyny. Idealnie do tego nadaje się 8in1 Mata absorbująca Training Pads, która skutecznie pochłania wilgoć. Przeznaczona jest właśnie do nauki czystości psów. O jej zaletach można przeczytać tutaj.

siatka2
Wskaźnik imitujący drzewko lub krzaczek

Producent do zestawu dodaje pionowy wskaźnik. Ma on imitować drzewko lub mały krzaczek. Ponieważ psy z natury lubią załatwiać swoje potrzeby pod drzewami, krzewami – wskaźnik ma zachęcić pieska do skorzystania z kuwety. Wskaźnik wpinamy w siateczkę. Trzyma się dość mocno i pewnie (w każdej chwili można go łatwo usunąć). Po tej czynności kuweta jest już gotowa do użytkowania. Warto jeszcze wspomnieć, że kuwetka posiada także cienkie, gumowe nakładki zapobiegające poślizgom.

Podsumowanie

  • mocny i trwały materiał
  • dokładność i prostota w wykonaniu
  • łatwość w przygotowaniu do użytkowania
  • mocne plastykowe zatrzaski
  • nakładki antypoślizgowe
  • łatwość w czyszczeniu

Jest to ciekawy produkt do nauki korzystania z toalety. W połączeniu z cierpliwością i miłością właściciela, powinien spełnić swoje przeznaczenie.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół dla-pupila.pl

6 gwiazdek

5.00 avg. rating (96% score) - 1 vote

3 myśli nt. „Kuweta dla szczeniąt – recenzja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*