Majtki dla samca, pampas czarny – GRANDE FINALE

Dzisiaj wspomnimy trochę o chorych oraz starszych pieskach. W naszym asortymencie posiadamy artykuły higieniczne m.in dla psów znaczących teren a także z wysiękami, plamieniami i nietrzymaniem moczu. To ostatnie, najczęściej dotyka psów seniorów, którym pęcherz nie pracuje już jak za młodych lat. Aby zaradzić powyższym problemom mamy dla nich

GRANDE FINALE PAMPAS CZARNY – MAJTKI DLA SAMCA

pampers
GRANDE FINALE PAMPAS CZARNY – MAJTKI DLA SAMCA

Powyżej to tylko szkic, a jak mniej więcej wyglądają takie majtasy dla psów? W rzeczywistości tak jak na zdjęciu poniżej. Widać na nim wewnętrzną stronę pampasu.

Miś3
GRANDE FINALE PAMPAS CZARNY – MAJTKI DLA SAMCA, Wewnętrzna strona pampasu

Pampas wykonany jest z mięciutkiej, czarnej bawełny, dzięki czemu przepuszcza powietrze i nie powoduje odparzeń. Ponadto materiał chroni także od zabrudzeń. Majtasy są rozciągliwe, na brzegach mają wszytą gumkę, a dzięki potrójnym zatrzaskom możemy także regulować ich obwód. Jak je należy zakładać? Spójrzmy na foto.

Miś2
GRANDE FINALE PAMPAS CZARNY – MAJTKI DLA SAMCA, prawidłowe założenie majtek u psa

Nasz model jest małym seniorkiem i zdarza musię czasem popuszczać. Takie majtasy używa już na co dzień, co zdecydowanie poprawia mu komfort w funkcjonowaniu. Tutaj trzeba wspomnieć – aby majtasy spełniały swoją rolę, do ich wewnętrznej strony należy przykleić zwykłą, damską podpaskę higieniczną i dopiero wtedy możemy założyć je psu. Przy zakładaniu trzeba dokładnie sprawdzić, czy majtki wraz z podpaską zakrywają całą cewkę moczową. W przeciwnym razie majtasy nie zadziałają. Majtki nie posiadają ceraty, więc założone bez podpaski będą zwyczajnie przeciekać. Na rynku dostępne są różnej wielkości i grubości podpasek oraz wkładek higienicznych, mamy możliwość dopasowania ich do indywidualnych potrzeb psa. Tak przygotowany pampas zakładamy i zapinamy na zatrzaski od strony grzbietu. Na naszym pupilu zatrzaski trzymają bardzo dobrze. Dzięki elastyczności pies nie odczuwa dyskomfortu i zachowuje się naturalnie. A teraz przyjrzyjmy się wszytej metce – co nam mówi?

MiśMetka
GRANDE FINALE PAMPAS CZARNY – MAJTKI DLA SAMCA, Metka

Na metce mamy przede wszystkim podaną instrukcję czyszczenia majtasków. Jak każdą bawełnę możemy prać je ręcznie jak i w pralce, jednak w nie wyższej temperaturze niż 30 stopni Celsjusza. Zbyt duża temperatura może rozciągnąć materiał i gumki przez co majty przestałyby spełniać swoją rolę. Pampasu nie chlorujemy i nie czyścimy chemicznie. Po wypraniu suszymy go wyłącznie w pozycji pionowej. Z racji, że majtki są ściągnięte gumeczkami i posiadają metalowe zatrzaski – nie prasujemy ich. Majtaski na foto są w rozmiarze 3, ale identyczne można dostać w różnych rozmiarach.

Z majtasków jesteśmy zadowoleni. Po dokładnym dopasowaniu podpaski – nic nie przecieka. Dzięki łatwej wymianie zawartości, majty nie wymagają częstego prania. Pies wydaje się na zadowolonego.

Oczywiście nie zapomnieliśmy o suczkach, które mają cieczkę lub inne problemy układu rozdrodczego lub moczowego. Ciekawe majtki dla suk jak i pampasy dla psów w różnych rozmiarach znajdziecie w naszym sklepie Dla-Pupila. Oprócz tego znajdziecie tam także inne akcesoria higieniczne wspomagające czystość pupila.

6 gwiazdek

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół dla-pupila.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

5 myśli nt. „Majtki dla samca, pampas czarny – GRANDE FINALE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*