Odżywka, spray do rozczesywania sierści dla psów GLOSS & GLIDE – 236ML

Zapewne wielu właścicieli czworonogów spotkało się z ciężkim rozczesaniem sierści psa po jego kąpieli. O szamponach dla psów już pisaliśmy. I tak, jeśli chcemy uchronić psa przed kleszczami i pchłami zapraszamy do wpisu: szampon przeciw pchłom i kleszczom dla psa. Natomiast, jeżeli poszukiwany jest delikatny szampon dla naszego czworonoga, polecamy lekturę na temat delikatnego szamponu dla kociąt i szczeniąt. Ale wróćmy do tematu.. Cieżkie rozczesywanie sierści tyczy się głównie właścicieli psów z długą sierścią, ale czasem sierść średniej długości – jeśli jest bardzo gęsta – może sprawić nam nie lada problem. Rozczesywanie skołtunionej sierści wytwarza pewien dyskomfort zarówno dla psiaka jak i dla nas, dlatego dziś pragniemy zaprezentować Państwu coś, co zdecydowanie ułatwi Wam tę pracę.

ODŻYWKA, SPRAY DO ROZCZESYWANIA SIERŚCI GLOSS & GLIDE 236ML

spray1a
ODŻYWKA, SPRAY DO ROZCZESYWANIA SIERŚCI DLA PSÓW, GLOSS & GLIDE – 236ML

Odżywka jest bardzo płynna, w kolorze lekko różowym o ładnym, świeżym zapachu. Opakowanie jest dosyć duże, bo mieści aż 236 ml płynu. Wygodny dozownik w spray’u ułatwia aplikację. Producent informuje, że oprócz ułatwienia w rozczesaniu sierści, zadaniem odżywki jest także odżywienie i nadanie blasku sierści. Zawartość jedwabiu, protein oraz antyoksydantów zdecydowanie może to sprawić.

spray2
ODŻYWKA, SPRAY DO ROZCZESYWANIA SIERŚCI DLA PSÓW, GLOSS & GLIDE – 236ML – Etykietka, tył opakowania

Jak zapewnia nas procudent, odżywkę można już zastosować u szczeniaków powyżej 6-tego tygodnia życia.

Aplikacja odżywki jest bardzo prosta. Po wykąpaniu i osuszeniu psa ręcznikiem, wystarczy z odległości 20-25 cm spryskać odżywką wilgotną sierść pupila. Po tych czynnościach można już zabrać się za rozczesywanie psich kołtunów.

Na zakończenie dodamy, że odżywka w spray’u pochodzi od producenta z USA – SynergyLabs i oparta jest na weterynaryjnej formule. W naszym sklepie oprócz wyróżnionej tutaj odżywki, znajdziecie także szampony prosto ze Stanów Zjednoczonych wymienionego powyżej producenta.

6 gwiazdek

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół dla-pupila.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

8 myśli nt. „Odżywka, spray do rozczesywania sierści dla psów GLOSS & GLIDE – 236ML

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*