Pojemnik i worki na odchody – ZOLUX

Dzisiejszy wpis kierujemy szczególnie do wszystkich właścicieli psów. Jak powszechnie wiadomo, do obowiązków właściciela czworonoga należy sprzątanie jego odchodów podczas spacerów. W związku z tym, chcielibyśmy wyjść na przeciw tej potrzebie i zainteresować Państwa tym oto ciekawym wynalazkiem.

POJEMNIK I WORKI NA ODCHODY

Pojemnik2

Ten niewielki pojemnik z workami na odchody ma zaledwie około 13 cm wysokości wraz z paseczkiem. Wykonany jest z mocnego, białego plastyku oraz niebieskiej, gumowej obwódki i pasku z zatrzaskiem. Dzięki zapięciu, dla naszej wygody pojemniczek możemy przypiąć do paska, szlufki, lub po prostu do torebki. Taka opcja sprawdza się szczególnie podczas długich spacerów z pieskiem. Zapewne, jest to o wiele wygodniejsze niż ciągłe trzymanie pojemniczka w dłoni lub szukania go w gąszczu zawartości torebki lub plecaka 🙂

Widoczny zatrzask - zapięcie
Widoczny zatrzask – zapięcie

Wewnątrz tego ładnego opakowania znajdziemy 20 sztuk czarnych, mocnych woreczków. Woreczki są zwinięte w wałeczek. Z boku pojemniczka mieści się mała szczelina, z której to wystaje woreczek do wyciągnięcia. Za każdym razem, gdy wyciągniemy jeden z nich – pojawia się następny. Woreczki są w rozmiarze kartki A4, tak więc damska, jak i zarówno męska dłoń – swobodnie będą mogły je używać. Kolor woreczków pełni tutaj rolę maskującą – dzięki temu nie widać w nich zawartości. Pomysłowa, niebieska, gumowa obwódka, podczas wyjmowania woreczka zapobiega ślizganiu się w dłoni i ułatwia mocny chwyt pojemniczka. Jednak mimo tego, aby wyjąć woreczek trzeba sobie trochę pomóc. Niestety, brakuje tutaj sprytnego zaczepu do odrywania woreczków..

               w4a   w2a

Wałeczek z woreczkami oraz pierwsze wysunięcie woreczka z pojemnika

Podsumowując:

W użytkowaniu tego pojemniczka z woreczkami, możemy znaleźć pozytywne tego aspekty jak i kilka niedociągnięć.

Plusy:

  • ładny, estetyczny wygląd
  • solidność w wykonaniu
  • trwały materiał pojemniczka
  • antypoślizgowa obwódka wspomagająca mocny uchwyt podczas wyciągania woreczka
  • kolor woreczków maskujący zawartość
  • trwałość woreczków
  • możliwość przyczepu pojemniczka do paska lub innej części garderoby lub jej dodatku
  • pojemnik jako zabezpieczenie przed rozwijającymi się woreczkami

Minusy:

  • brak możliwości wymiany wałeczka na nowe worki
  • trudności z wyciąganiem woreczka

Mimo tych drobnych minusów, jest to niewątpliwie wygodny produkt w codziennym użytkowaniu i prosty w obsłudze 🙂 W naszym sklepie dla-pupila.pl znajdziecie także inne akcesoria pomagające utrzymać czystość terenów podczas spacerów z pupilem.

Na zakończenie warto jeszcze wspomnieć – brak sprzątania odchodów po czworonogach (na terenach publicznych), grozi upomnieniem od Straży Miejskiej lub karą pieniężną.

6 gwiazdek

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół dla-pupila.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Jedna myśl nt. „Pojemnik i worki na odchody – ZOLUX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*