Szampon przeciw pchłom i kleszczom dla psa flea & tick – CESAR MILLAN, 470 ML

Wiosna, lato – to czas odpoczynku i wakacyjnego szaleństwa. Jednak komary, muszki, pchły jak i kleszcze nie mają wakacji! W tym czasie szczególnie niebezpieczne dla naszych pupili są pchły i kleszcze. Warto zadbać o naszego pieska, gdyż te stworzenia roznoszą wiele niebezpieczych chorób zarówno dla zwierząt jak i dla ludzi. O pchłach, kleszczach i skutkach ich ukąszeń już wspominaliśmy. Zachęcamy do lektury => Uwaga na pchły i kleszcze!. W związku z tym, gorąco zachęcamy do zapobiegania przed tymi pasożytami. Przedstawiamy dziś

SZAMPON PRZECIW PCHŁOM I KLESZCZOM DLA PSA FLEA & TICK – CESAR MILLAN 470ML

szamponC
SZAMPON PRZECIW PCHŁOM I KLESZCZOM DLA PSA FLEA & TICK – CESAR MILLAN 470 ML

Zanim opowiemy o walorach tego szamponu słów kilka o samym polecającym. Cesar Millan pochodzi z Meksyku. Wychowywał się wśród zwierząt, gdzie narodziła się jego miłość do psów. Jest jednym z najbardziej popularnych behawiorystów na świecie. Często mówi się o nim – „Zaklinacz psów” – i o tym tytule powstał także serial, w którym uczy właściwej komunikacji pomiędzy właścicielem a psem oraz jak należy postępować z czworonogiem. Ponadto Cesar Millan jest autorem wielu światowych publikacji na temat wychowywania psów.

SZAMPON PRZECIW PCHŁOM I KLESZCZOM FLEA & TICK - CESAR MILLAN 75 ML, Najwyższe wartości uznawane przez Cesara Millana
SZAMPON PRZECIW PCHŁOM I KLESZCZOM DLA PSA FLEA & TICK – CESAR MILLAN 470 ML, Hasła Cesara Millana

 Wróćmy jednak do naszego szamponu. To stosunkowo bardzo duże i wydajne opakowanie. Zawartość płynu to aż 470 ml. Plastykowa butelka jest dosyć masywna, a mocny zatrzask zamykania/otwierania zapobiega wylewaniu. Konsystencja szamponu to pięknie pachnący przezroczysty żel. Producent informuje nas o wzbogaceniu szamponu wieloma olejkami eterycznymi. Faktycznie, po jego otworzeniu uderzyły nas niesamowite zapachy. Spójrzmy zatem na skład:

SZAMPON PRZECIW PCHŁOM I KLESZCZOM FLEA & TICK - CESAR MILLAN 75 ML - skład szamponu
SZAMPON PRZECIW PCHŁOM I KLESZCZOM DLA PSA FLEA & TICK – CESAR MILLAN 470 ML – tył opakowania, skład szamponu

Szampon zawiera (skład): woda puryfikowana, laurulosiarczan sodu, gliceryna, karboksymetylaceluloza, olejek cynamonowy, eugenol, olejek rozmarynowy, olejek cedrowy, olejek miętowy, benzoesan sodu, witamina E.

Rzeczywiście, w szamponie zawarto mnóstwo olejków. Dodatkowym atutem jest tutaj witamina E, która korzystnie wpływa na skótę i sierść. Producent także zapewnia nas o skuteczności szamponu bez użycia ostrych chemicznie substancji, które występują w tradycyjnych szamponach przeciw pchłom i kleszczom. Stwierdzamy, że faktycznie skład jest wyjątkowo delikatny.

Jak zastosować szampon? Tak jak używamy każdego innego szamponu. Najpierw zwilżamy wodą sierść. Następnie rozprowadzamy płyn delikatnie wmasowując go w ciało psa. Pozostawiamy na kilka minut i pozwalamy olejkom „pracować”. Na zakończenie dokładnie spłukujemy. Pamiętajmy, aby podczas kąpieli uważać na uszy i oczy psa. Nie powinna tam się dostać woda, a tym bardziej szampon.

Przedstawiony szampon zdecydowanie spełnia swoje zadanie. Według naszej wiedzy olejki eteryczne skutecznie odstraszają wszelkie pasożyty, a w tym przypadku zadziałają na pchły i kleszcze. W naszym sklepie Benkoda znajdziecie Państwo także inne produkty, rekomendowane przez popularnego behawiorystę, m.in. szampony i odżywki – Cesar Millan.

6 gwiazdek

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół dla-pupila.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

4 myśli nt. „Szampon przeciw pchłom i kleszczom dla psa flea & tick – CESAR MILLAN, 470 ML

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*