Transporter dla zwierząt GULLIVER 1 – STEFANPLAST

Była już mowa o szelkach dla psów, szamponach dla psów i kotów, karmie dla królików, oraz o wielu innych akcesoriach, ale dziś chcemy przyjrzeć się jednej, niezbędnej rzeczy, którą powinni posiadać właściciele psów, kotów, gryzoni oraz królików. Mamy tu na myśli – transporterek do przewozu zwierzaka.
Na rynku możemy znaleźć wielu producentów przeróżnych modeli transporterków. Począwszy od transporterów
z materiału, aż po różnej wielkości transporterki z plastyku. Jeden z tych ostatnich chcemy wziąć „pod lupę”.

TRANSPORTER DLA ZWIERZĄT GULLIVER 1 – STEFANPLAST

Transport1

Transporterek GULLIVER 1 producenta STEFANPLAST, w kolorze błekitno-szarym prezentuje się bardzo ładnie. Jego opływowe kształty dodają mu uroku. To gruby i mocny plastyk osadzony na plastykowych nóżkach. Zanim jednak „postawimy go na nogi”, spójrzmy na to co otrzymujemy wraz z nim. Transporter dostajemy złożony jak na zdjęciu poniżej. Oczywiście królik nie jest jego dodatkiem. Nasz ciekawski pupil nie mógł się powstrzymać od „sprawdzenia” nowego sprzętu. Transporterek przeznaczony jest dla zwierząt o maksymalnym obciążeniu 6 kg, tak więc nie tylko królik miniaturka swobodnie się zmieści, ale także mały piesek, kotek jak i inny mniejszy zwierz. Przy jego długości (48 cm), szerokości (32 cm) oraz wysokości (31 cm) nasz zwierzak ma w nim swobodę ruchu.

TRANSPORTER GULLIVER 1 - STEFANPLAST, złożony
TRANSPORTER GULLIVER 1 – STEFANPLAST, złożony transporter

Transporterek spaja pięć, mocnych, plastykowych klamer. Trzymają stabilnie. Żeby je przypiąć trzeba użyć trochę siły, po założeniu, aby zapobiec przypadkowemu połamaniu, lepiej już ich nie ściągać. Odpinanie
i zapinanie jest bardzo łatwe i nie wymaga większego wysiłku. Dużym atutem transporterka są metalowe drzwiczki zapobiegające przed ich przegryzieniem
i ucieczką zwierzaka.

transporter6

transport2

TRANSPORTER GULLIVER 1 – STEFANPLAST,
Zdjęcie po lewej: u góry klamra odpięta, na dole klamra zapięta.
Zdjęcie po prawej: metalowe drzwiczki do transporterka

Transporterek posiada liczne ułatwienia w użytkowaniu. Na szczycie posiada wygodną, plastykową rączkę do trzymania oraz „uszka” jako możliwość przypięcia do nich długiego paska (brak w zestawie). Dzięki takiemu zabiegowi transporter możemy nosić na ramieniu. Dla tych, którzy podróżują samochodem bardzo fajnym pomysłem jest umieszczenie po bokach wnęk na pasy bezpieczeństwa. Pamiętajmy! Podczas jazdy samochodem zapinajmy pasami transporter ze zwierzakiem. Gwarantuje to jego stabilność
i bezpieczeństwo pupila!

transporter3
TRANSPORTER GULLIVER 1 – STEFANPLAST. Zawartość do zamocowania: 5 klamer spinających górę i dół transportera, plastykowa rączka, 4 szt. plastykowych mocowników do zamontowania drzwiczek, dwa uszka do zaczepienia paska.

Producent pomyślał także o cyrkulacji powietrza w tak małym „pudełku”. W górnej części transporterka, po jego bokach znajdują się pionowe szczeliny na dopływ powietrza. Oprócz tego, powietrze dostaje się także przez okratowane, metalowe drzwiczki.

transporter8
TRANSPORTER GULLIVER 1 – STEFANPLAST, widoczne otwory do cyrkulacji powietrza

Podczas podróży ze zwierzakiem, pamiętajmy o odpowiednim podkładzie na spód. Może to być 8in1 mata absorbująca, oraz maty i podkłady higieniczne do nauki czystości. Wszystkie z nich pochłaniają mocz. Na to można położyć DryBed, który dzięki przepustowości pochłania płyn do środka, a na zewnątrz jest suchy. Zapobiega odpażeniom i jest mięciutki.

Transporter GULLIVER 1, nie tylko okazuje się przydatny w transporcie zwierząt. Może mieć wiele zastosowań. Dla kota na co dzień może spełniać funkcję domku do zabawy lub np. legowisko dla szczeniaczka i innego zwierzaka. Pomysłowość pupili zaskakuje nie raz 😉

W naszym sklepiku dla-pupila.pl posiadamy nie tylko transporterki plastykowe na nóżkach. Znajdziecie tam także z materiału (jako przenośna torba) o różnych kształtach, na kółeczkach, z wikliny – oczywiście różnych rozmiarów. Na pewno każdy znajdzie tam odpowiedni dla gatunku swojego zwierzaka.

6 gwiazdek

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół dla-pupila.pl

1.00 avg. rating (56% score) - 1 vote

23 myśli nt. „Transporter dla zwierząt GULLIVER 1 – STEFANPLAST

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*